Ładowanie Wydarzenia

« Wszystkie Wydarzenia

  • To wydarzenie minęło.

POLYPAA 2022 – Ogólnopolska Konwencja skierowana do osób Młodych w AA – Tenczyn

28 października 2022 @ 19:00 - 30 października 2022 @ 14:00

POLYPAA to ogólnopolska konwencja skierowana do osób młodych  w AA. Pierwszy raz odbyła się w formie online, tym razem  zdecydowaliśmy się zorganizować ją stacjonarnie.  Jest to cykl warsztatów dla wszystkich, którzy szukają rozwiązania  i potrzebują pomocy w chorobie alkoholowej. Konwencja jest ukierunkowana na osoby młode, których uczestnictwo w mitingach AA w całej Polsce z roku na rok wzrasta. Wydarzenie jest organizowane przez ludzi, którzy przeszli
przez Program Dwunastu Kroków jako osoby młode i chcą podzielić się swoim doświadczeniem trwania w trzeźwości. Jesteśmy grupą ludzi, która założyła lub prowadzi grupy AA dla młodych alkoholików: grupę krakowską „młoDOŚĆ” grupę warszawską “YASS” (Young Adults Staying Sober) oraz młodymi alkoholikami, którzy aktywnie uczestniczą w życiu grup wrocławskich odbywających się przy Alei Pracy.

Podstawowym celem konwencji jest stworzenie okazji, by członkowie AA mogli się razem spotkać, wziąć udział w warsztatach i panelach dyskusyjnych, oraz posłuchać spikerów z całej Polski, dzielących się swoim doświadczeniem, siłą i nadzieją w oparciu o Wielką Księgę Anonimowych Alkoholików, 12 Tradycji i 12 Koncepcji, oraz przede wszystkim o główny i nadrzędny cel AA, jakim jest pomoc wciąż cierpiącym alkoholikom. Program konwencji organizowany jest w duchu założeń, na jakich zbudowana jest wspólnota i odzwierciedla powyższe fundamenty.

Konwencja jest otwarta dla WSZYSTKICH cierpiących z powodu alkoholizmu; naszym celem nie jest wyodrębnienie i odseparowanie się od jakiejkolwiek grupy Anonimowych Alkoholików. Naszym celem jest jedynie pokazanie, w duchu współpracy ze wspólnotą jako całością, iż wielu młodych ludzi jest w stanie osiągnąć trwałe i satysfakcjonujące trzeźwe życie poprzez wspólnotę AA właśnie.
Program konwencji: https://www.polypaa.pl/

Termin: 28 – 30 październik 2022 r.
Miejsce: Tenczyn 444, 32-433 Lubień
Dane kontaktowe:
strona internetowa konwencji: https://www.polypaa.pl/
adres email: kontakt@polypaa.pl

Szczegóły

Początek:
28 października 2022 @ 19:00
Koniec:
30 października 2022 @ 14:00
Kategoria Wydarzenie: