Podziękowania za VII tradycję

Drodzy Przyjaciele,
Pragniemy w imieniu swoim oraz Zarządu i pracowników Fundacji ”Biuro Służby Krajowej AA w Polsce”, serdecznie podziękować za pozytywny odzew na nasz apel, dotyczący VII Tradycji. Służebni na wszystkich poziomach naszej struktury, ale również pojedynczy członkowie AA, podzielili nasz niepokój o płynność finansową Fundacji, dokonując wpłat na konto Wspólnoty.
    Po raz kolejny udowadniamy, że jesteśmy Wspólnotą nie tylko z nazwy, ale potrafimy się zjednoczyć w obliczu trudności. Nie wiemy jak długo potrwa obecna sytuacja, gdy prócz utrudnionego przepływu datków od Grup, spada sprzedaż literatury która jest głównym źródłem dochodów Fundacji. Staramy się już teraz przedsięwziąć wszelkie środki, aby nie dopuścić do wyczerpania się rezerwy finansowej. I jesteśmy pewni, że dzięki poczuciu odpowiedzialności i ofiarności nas wszystkich, przetrwamy ten trudny czas, żeby później ze zdwojoną energią powrócić do codziennych działań w niesieniu posłania. 
    Jeszcze raz dziękujemy za wsparcie i solidarność. W tym wyjątkowym czasie nasza jedność jest szczególnie cenną wartością, którą powinniśmy pielęgnować. 

Rada Powierników Służby Krajowej AA w Polsce